Indywidualne kalendarze i notesy | Projekty

Skorzystanie z naszych usług pociąga za sobą szereg korzyści! Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty możemy wykonać na podstawie indywidualnych projektów, podkreślających walory Waszej firmy. Dzięki takim gadżetom Wasza firma znacząco wyróżni się na tle konkurencji!

Projektowanie kalendarzy i notesów na zamówienie

Kalendarze reklamowe indywidualne

Kalendarze są bardzo skutecznym źródłem reklamy, których działanie warto maksymalizować do granic możliwości. Jedną z najbardziej efektywnych metod na stworzenie unikatowych produktów reklamowych jest zamówienie indywidualnych kalendarzy reklamowych. Kalendarze reklamowe, mające efektowne grafiki reklamowe, powstałe na bazie zdjęć firmowych, logotypów oraz haseł reklamowych, to niepowtarzalna okazja do reklamowania się w efektowny sposób przez cały rok.

Korzystając z usług Studio Kalendarzy, maja Państwo szereg możliwości desydowania o końcowym wyglądzie każdego z zamawianych rodzajów kalendarzy. Część z nich idealnie nadaje się na znakowanie, natomiast inne wspaniale sprawdzają się w całkowicie spersonalizowanej, indywidualnie opracowanej szacie graficznej.

W ramach swiadczonych przez nas usług mogą Państwo zamówić następujące rodzaje kalendarzy indywidualych:

Kalendarze książkowe

Indywidualne kalendarze książkowe

Jednymi z najbardziej eleganckich i wyrafinowanych kalendarzy firmowych, które poddajemy w naszej pracowni indywidualizacji, są kalendarze książkowe. Kalendarze te, niemal w każdej formie, stają się eleganckimi gadżetami reklamowymi, lecz okazja pełnej ich indywidualizacji i personalizacji daje ogromne możliwości osiągnięcia oszałamiających efektów, które powodują, że kalendarze książkowe stają się pięknymi wizytówkami każdej firmy.

Poznaj naszą niebanalną ofertę na indywidualne kalendarze książkowe i przekonaj się, że również i w Twojej firmie będą one wspaniałym gadżetem, godnie ją reprezentującym.

Kalendarze trójdzielne

Indywidualne kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne, to jednen z najbardziej rozpowszechnionych druków firmowych, które poza wieloma aspektami praktycznymi, pociągają za sobą szereg korzyści, stając się niesamowicie skuteczną reklamą.

Duża powierzchnia, na której można umieścić efektowną reklamę firmy, to jeden z nawiększych atutów kalendarzy trójdzielnych wykonywanych na indywidualne zamówienie. Wystarczy, że wybierzecie interesujący Was model kalendarzy z naszej oferty, doślecie zastaw plików graficznych, a my "wyczarujemy" z nich wspaniały projekt, który będzie reprezentował Was przez cały rok.

Kalendarze jednodzielne

Indywidualne kalendarze jednodzielne

Kalendarze jednodzielne stanowią wspaniałą propozycję dla tych, z Państwa, którzy uznają kalendarze trójdzielne za zbyt duże, lecz jednocześnie cenią ich funkcjonalność i potencjał reklamowy. Indywidualny wariant kalendarzy jednodzielnych jest idealną formą zareklamowania siebie oraz swoich usług i produktów, poprzez umieszczenie własnych zdjęć na główce, a nawet na pleckach tych wyjątkowych kalendarzy.

Indywidualne kalendarze jednodzielne dają prawie tak samo duże pole do popisu dla projektantów grafik reklamowych, które odpowiednio opracowane pod kątem określonej działalności danej firmy, stają się nie tylko piękną ozdobą kalendarzy, lecz również przeistaczają je w niezawodne, skuteczne źródło reklamy.

Kalendarze plakatowe listwowane

Indywidualne kalendarze plakatowe

Jeśli poszukujecie efektownych kalendarzy reklamowych w przystepnej cenie, to nasza oferta na indywidualne kalendarze plakatowe z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę! Możliwość zagospodarowania największych z dostępnych na rynku kalendarzy firmowych własną grafiką reklamową prowadzi do stworzenia reklamy, obok której nie da się przejść obojętnie. Wartą zauważenia cechą tych kalendarzy jest ich niesamowicie atrakcyjna cena, mimo tego, ze wykonywane są one w oparciu o całkowicie spersonalizowane projekty graficzne.

Szeroka gama formatów i pełna swoboda w kwestii sposobu umieszczania reklamy powodują, że indywidualne kalendarze plakatowe staja się jednym z częstszych wyborów wśród firm poszukujących dużych, efektownych i bardzo skutecznych nośników reklamy.

Kalendarze biurkowe

Indywidualne kalendarze biurkowe

Niepodważalną zaletą kalendarzy biurkowych z własną grafika reklamową jest fakt, że zawsze znajdują się pod reką, a co za tym idzie w zasięgu wzroku, każdego kto znajduje się w ich otoczeniu. Cecha ta sprawia, że kalendarze biurkowe wykonane z autorskim projektem na zamówienie, świetnie sprawdzają się tam, gdzie kontakt z klientami odbywa się w sposób bezpośredni.

Jeśli więc planujesz rozpropagować swoje materiały reklamowe w takich miejscach jak punkty obsługi klienta, kasy, czy też punkty informacyjne, to kalendarze biurkowe okażą się jednym z lepszych sposobów na promocję świadczonych przez Ciebie usług.

Kalendarze wieloplanszowe ścienne

Indywidualne kalendarze wieloplanszowe

Ścienne kalendarze wieloplanszowe, to jedne z bardziej wyrafinowanych wariantów kalendarzy reklamowych, a szczególnie gdy na każdej z ich kart znajdują się indywidualne grafiki reklamowe. Kalendarze te umożliwiają zaprezentowanie firmy pod wieloma aspektami, dając pełnię swobody w decydowaniu o tym co ma się znajdować na karcie odpowiadającej każdemu z miesięcy oraz na okładce.

Kalendarze wieloplanszowe w opcji indywidualnej oferujemy w wielu formatach, co pozwala na precyzyjne dobranie ich do własnych potrzeb i oczekiwań.

Indywidualne notesy reklamowe

Kolejnym, bardzo efektownym gadżetem reklamowym, który odnajdą Państwo w naszej ofercie, są notatniki reklamowe. Ich duża wszechstronność pod względem wszelkiego rodzaju modyfikacji, jak również elegancki, atrakcyjny wygląd sprawiają, że bardzo dobrze funkcjonują one w roli firmowej reklamy.

Na ofertę notesową składają się notesy spiralowane, książkowe oraz klejone, gdzie każdy z nich może być wykończony w niemal dowolny sposób. Wszystkie notesy ze Studio Kalendarzy wyposażane są w okładki z najróżniejszych materiałów, z treściami reklamowymi nanoszonymi przeróżnymi technikami. Owocem procesów personalizacji i indywidualizacji są oryginalne i nietypowe notesy, sprawdzające się jako reklama, lecz również jako eleganckie upominki firmowe.