Kalendarze reklamowe 2018

Przedstawiamy Państwu szeroki wybór gotowych wzorów kalendarzy reklamowych, spośród których każdy znajdzie odpowiedni dla promocji swojej firmy. Pośród proponowanych pozycji znajdują się zarówno kalendarze ścienne, biurkowe oraz książkowe. Każdy z przedstawianych kalendarzy posiada specjalnie wydzielone miejsce na umieszczenie reklamy, a materiały, które posłużyły do ich produkcji są zawsze najlepszej jakości.

Przykładowe kalendarze reklamowe:

Kalendarze reklamowe

Kalendarze reklamowe są popularną i mocno rozpowszechnioną formą promocji firmy. Dzięki niewysokim kosztom produkcji i możliwości wyprodukowania ich wedle własnego, niepowtarzalnego pomysłu, stały się ulubionymi rodzajami gadżetów w agencjach reklamowych. Decydując się na kalendarze w roli firmowych gadżetów, warto zastanowić się jakiego rodzaju kalendarze będą najlepsze dla produktów lub rodzaju firmy, którą chce się za ich pośrednictwem reklamować. Do dyspozycji Klienta są przeróżne kalendarze ścienne, biurkowe oraz ksiązkowe i każde z nich mogą zostać wykonane w sposób indywidualny i niestandardowy.

Notesy reklamowe

Notesy reklamowe mogą pełnić przeróżne role w firmie. Część firm decyduje się na zamówienie najprostszych, klejonych bloczków, które służą personelowi w codziennej pracy. W formie gadżetów lub upominków na dowolen okazje, najczęściej używa się notesów z metalową spiralą lub szytych, przypominających budową książkę. zarówno notesy spiralowane jak i szyte, mogą być produkowane z myślą o ekonomicznych gadżetach ale również jako ekskluzywne, prestiżowe upominki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na notesy reklamowe, w której znajdą Państwo wszelkie ich rodzaje i warianty.