Druk kalendarzy

StudioKalendarzy.pl oferuje kalendarze z nadrukiem firmowym we wszelkich odmianach. Nasza oferta kierowana jest do tych firm, które poszukują całorocznej, niedrogiej, lecz bardzo skutecznej reklamy, która zostanie perfekcyjnie dostosowana do Ich potrzeb. Nasze doświadczenie oraz szereg realizacji stanowią gwarancję sprawnej i rzetelnej realizacji zamówień, zarówno kalendarzy gotowych, jak i indywidualnych. Oferujemy między innymi druk kalendarzy trójdzielnych i książkowych. Zapraszamy do współpracy!

Druk kalendarzy reklamowych | Kalendarze z nadrukiem

Drukarnia kalendarzy najwyższej jakości

StudioKalendarzy.pl świadczy usługi w zakresie opracowania i druku kalendarzy firmowych w wielu wariantach i rodzajach. Korzystając z naszych usług zyskają Państwo efektowne kalendarze z nadrukiem, które idealnie sprawdzą się w roli promocji i reklamy firmy, a nawet kreowaniu jej profesjonalnego wizerunku. Nasza drukarnia kalendarzy sprosta wszelkim Waszym oczekiwaniom, zapewniając Wam najwyższej jakości kalendarze w opcji indywidualnej, jak również gotowej, wywodzącej się z kolekcji wzorów przygotowanych do naniesienia reklamy.

Specjalnie z myślą o naszych dotychczasowych, jak również nowych Klientach opracowaliśmy ofertę na kalendarze reklamowe 2021, składającą się z następujących pozycji:

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe

Bogata, urozmaicona i niezmiernie atrakcyjna oferta na biznesowe kalendarze książkowe, w ramach której znajdują się propozycje na kalendarze w formacie A5, B5, A4, jak również kieszonkowe. Kalendarze te dostępne są wraz z blokami dziennymi i tygodniowymi, w różnych layoutach, co umożliwia zamówienie takich kalendarzy, które najlepiej sprostają Waszym wymaganiom.

Oferujemy zarówno kalendarze gotowe do znakowania, jak również wykonywane na specjalne zamówienie. Kalendarze te wykonujemy z efektownym tłoczeniem logo na okładce, nadrukiem firmowym oraz z różnorodnymi dodatkami ozdobnymi i funkcjonalnymi.

wybierz swój kalendarz książkowy >
Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne, to jedne z najbardziej popularnych kalendarzy firmowych. Z tego powodu, specjalnie z myślą o możliwości dostarczenia Państwu najlepiej dopasowanych do Waszych potrzeb produktów reklamowych, stworzyliśmy ofertę, umożliwiającą swobodny dobór ich parametrów. Gdyby tego było mało, w niezmiernie atrakcyjnej cenie, oferujemy Państwu druk kalendarzy z Waszym indywidualnym projektem graficznym.

Kalendarz trójdzielny z nadrukiem firmowym pomoże Wam w promocji firmy w jeszcze szerszym spektrum odbiorców! Oprócz szeregu możliwości uszlachetnienia kalendarzy, możecie dobrać ich wzór pod kątem projektu, czyli określić, czy ma on być płaski, czy też z główką wypukłą.

wybierz swój kalendarz trójdzielny >
Kalendarze jednodzielne

Kalendarze jednodzielne

Jak każda szanująca się drukarnia kalendarzy, przygotowując naszą ofertę, nie mogliśmy pominąć jednego z bardziej lubianych rodzajów kalendarzy, którymi są kalendarze jednodzielne. Kalendarze te, podobnie jak trójdzielne, oferujemy w wariantach z główką płaską oraz wypukłą, w kilku formatach, z możliwością nadruku indywidualnego projektu.

Kalendarz jednodzielny, jako "mniejszy brat" kalendarzy trójdzielnych, jest wspaniałą propozycją dla tych firm, które planują ekspozycję swojej reklamy w miejscach, w których istotna jest kompaktowa jej forma. Funkcjonalne, użyteczne kalendarium oraz duża główka z reklamą firmy sprawiają, że kalendarze jednodzielne zyskują coraz większą rzeszę zwolenników.

wybierz swój kalendarz jednodzielny >
Kalendarze biurkowe

Kalendarze biurkowe

Niewątpliwie jednymi z bardziej lubianych kalendarzy są kalendarze biurkowe. Swój sukces zawdzięczają one niewielkim rozmiarom, które idą w parze z niską ceną oraz ogromnymi korzyściami płynącymi z umieszczania na nich nadruków firmowych. Nasza drukarnia oferuje te terminarze w kilku wariantach, wśród których znajdują się zarówno popularne piramidki, biuwary, jak również eleganckie kalendarze biznesowe w formie leżącej z klapką.

Nasze kalendarze biurkowe to kolejna okazja do złożenia zamówienia na wyjątkowe, podręczne gadżety reklamowe, ozdobione indywidualnymi nadrukami firmowymi, w niskiej, korzystnej cenie.

wybierz swój kalendarz biurkowy >
Kalendarze plakatowe

Kalendarze plakatowe

Zdecydowanym faworytem pod względem rozmiarów, a co za tym idzie, możliwości nanoszenia dużych nadruków reklamowych, są listwowane kalendarze plakatowe. U nas zamówisz druk kalendarzy w formacie B1, A1, B2 oraz A2, z Twoim autorskim projektem graficznym. Dzięki niebywałym gabarytom, Twoja reklama będzie widoczna dla każdego kto tylko będzie przebywał w pobliżu kalendarza, co z pewnością znacząco przyczyni się do wzrostu zainteresowania Twoimi usługami.

Nasze kalendarze listwowane szczególnie przypadną do gustu tyk, którzy planują umiejscowienie ich w większych pomieszczeniach, jak na przykład hale produkcyjne, magazyny, lub duże biura.

wybierz swój kalendarz plakatowy >
Kalendarze wieloplanszowe ścienne

Kalendarze wieloplanszowe

Jeśli interesuje Cię efektowna, elegancka i widoczna reklama, to zleć nam druk kalendarzy wieloplanszowych, które uchodzą za najbardziej elegancką formę ściennych kalendarzy reklamowych. Korzystając z naszych usług, będziesz mógł wybrać spośród wielu interesujących kalendarzy gotowych, lub zamówić realizację kalendarzy z Twoją własną, autorską szatą graficzną.

Ścienne kalendarze wieloplanszowe oferujemy w kilku formatach, lecz każdy z nich wspaniale sprawdza się w roli gadżetów promocyjnych. Jedynie od Ciebie zależy na jaki rozmiar się zdecydujesz oraz w jaki sposób będziesz chciał nanieść na nie swój nadruk firmowy.

wybierz swój kalendarz wieloplanszowy >