Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe należą do jednych z najpopularniejszych ich rodzajów. Kalendarze książkowe są bardzo praktycznymi i ułatwiającymi codzienną pracę terminarzami, które świetnie nadają się do notowania terminów umówionych spotkań lub innych wydarzeń. W wielu przypadkach kalendarze książkowe używane są również do raportów wykonanych prac dziennych.

Kalendarze książkowe 2019 jako gadżet reklamowy

Kalendarze książkowe świetnie nadają się na efektowne gadżety reklamowe oraz na dobrze widziane upominki biznesowe. W naszej ofercie znajdują się kalendarze książkowe, których precyzyjna jakość wykonania i efektowny wygląd łączą się tworząc wyjątkowe i niepowtarzalne produkty reklamowe.

Oprócz kalendarzy, które współtworzą naszą ofertę kalendarzy z kolekcji "gotowych wzorów", oferujemy również kalendarze indywidualne. Kalendarze książkowe powstające na specjalne zamówienie Klienta, to bardzo wyrafinowana i efektowna forma reklamy, która podkreśla niezależny i prestiżowy charakter firmy je zamawiającej. Korzystając z naszej oferty na kalendarze indywidualne, mają Państwo możliwość zamówienia kalendarzy książkowych z efektownymi grafikami nadrukowanymi na papierowe, foliowane okładki lub kalendarze z finezyjnie dobranymi do Państwa firmowych barw, eleganckimi okleinami z materiałów skóropodobnych oraz skórzanych.

Funkcjonalne i użyteczne

Kalendarze książkowe składające się na naszą ofertę to nie tylko piękne wzory, ale również ogromne zalety związane z funkcjonalnością i użytecznością. Wszystkie kalendarze wyżej określonego typu posiadają szereg praktycznych dodatków, które stanowią świetne uzupełnienie ich kalendarium. Wśród części dodatkowej, stanowiącej uzupełnienie kalendarzy, znajdują się takie elementy jak skorowidz powstały z myślą o alfabetycznym organizowaniu danych teleadresowych oraz przeróżne mapy. Mapy umieszczone we wnętrzach bloków są bardzo pomocne szczególnie tym osobom, które dużo czasu spędzają na dojazdach do klientów. Mając przy sobie kalendarz z naszej oferty, bez względu na zasięg sieci telefonicznej, zawsze łatwo odnajdziesz drogę do celu. Wśród map znajduje się mapa Polski oraz Europy, a w części modeli również i mapy takich miast jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, czy też Gdańsk. Oprócz stałych dodatków, polecamy również poszerzenie zawartości merytorycznej kalendarzy, poprzez umieszczenie w nich wklejek reklamowych z dowolnymi treściami.

Kalendarze książkowe z oferty StudioKalendarzy.pl

Kalendarze książkowe są tym typem kalendarzy reklamowych, które od wielu lat cieszą sie bardzo dużym powodzieniem wśród firm, które chcą posiadać efektowne i oryginalne gadżety reklamowe. StudioKalendarzy.pl prezentuje ofertę na kalendarze książkowe we wszystkich formatach, z różnorakimi, dzielonymi pod względem funkcjonalniści blokami dostępne są u nas w wariantach ekonomicznych i luksusowych. Dzięki szerokim możliwościom wyboru takiego wzoru kalendarzy, które najlepiej odpowiadają walorom wizerunowym firm naszych Klientów, nasze kalendarze książkowe cieszą się bardzo dużym uznaniem. Inną kwestią, za którą nasi Klienci cenią współpracę z nami, jest wysoka jakośc oferowanych kalendarzy. Każdy z produktów, który objęty jest naszą ofertą wyróżnia wysoka jakość i precyzja wykonania, dobór użytych w produkcji matereiałów oraz efektowne i estetyczne wykończenie. Również każdy z elementów dodatkowych, który zostaje zamówiony razem z kalendarzami, cechuje się podobnie wysokimi walorami jakościowymi.
W powyższej ofercie znajdują sie kalendarze książkowe, których oprawy zostały tak dobrane, aby każdy mógł odnaleźć u nas model najlepiej odpowiadający charakterystyce Jego firmy. Kalendarze książkowe widniejące w naszej ofercie dostepne są w oprawach przeróżnych typóów, które dodatkowo, w ogromnej większości, wystepują w kilku wariantach łączenia kolorów i materiałów oklein okładkowych. Chcąc zapewnić Państwu możliwie największy wybór, postaraliśmy się żeby oferowane modele były wystarczająco zróżnicowane i tym samym oprawy naszych kalendarzy występują w wersjach z okładkami matowymi, błyszczącymi w jednolitych kolorach oraz w opcjach z przeszyciami. Dodatkowymi aspektami, które podkreślają oryginalność naszej oferty są takie kalendarze książkowe, które zostały wyposażone w niekonwencjonalne, ale niezmiernie efektowne zamknięcia na magnes czy też zamek błyskawiczny.
Każda z prezentowanych propozycji kalendarzy książkowych, którą moga odnaleźć Państwo na naszej stronie, umożliwia przeobrażenie ich w wartościowe i eleganckie gadżety reklamowe. W tym celu oferujemy szereg możliwości związanych z umieszczaniem reklam w częsie wewnęnrzej i zewnętrznej kalendarzy książkowych. niewątpliwie najbardziej popularną techniką znakowania, a przez to nanoszenia reklamy na kalendarze książkowe jest tłoczenie logo na okłądce kalendarza. Technika ta jest bardzo wdzięczną i przynoszącą bardzo trwałe i estetyczne efekty metodą. Logo tłoczone na okładce, dzięki zastosowaniu specjalnych oklein, w większości przyadków ma inny, ciemniejszy kolor od reszty oprawy. Alternatywną metodą do tłoczenia jest wypalania logo laserem, które to staje się bardziej opłacalną metodą przy mniejszych nakładach kalendarzy. Poza jednobarwnymi technikami nanoszenia reklam na okładkach kalendarzy książkowych, na niektórych oprawach, umożliwiamy również nadruk pełnokolorowy metodą druku uv. Innymi, budzącymi bardzo duże zainteresowanie Klientów metodami umieszczania treści reklamowych, są tak zwane wklejki reklamowe. Wklejki to pojedyncze kartki, z dowolnym zadrukiem, któe sa precyzyjnie wklejane w dowolnym miejscu bloku, co w konsekwencji sprawia, że stają się one integralną częścią kalendarzy ksiażkowych.
Zapraszamy do poznania szczegółów związanych z naszą oferta na kalendarze książkowe!