Kalendarze wieloplanszowe ścienne

Jeśli poszukujesz efektownej reklamy, która umożliwia umieszczanie dużych, atrakcyjnych grafik reklamowych, to nasze kalendarze wieloplanszowe są idealną propozycją dla Ciebie! Kalendarze planszowe, to jedne z najwspanialszych rodzajów kalendarzy ściennych, cenionych przez wiele firm.

Ścienne kalendarze wieloplanszowe

Indywidualne kalendarze wieloplanszowe 2020

Pragnąc zapewnić swojej firmie efektowną, prestiżową reklamę, z pewnością poszukujesz odpowiednich gadżetów reklamowych. Specjalnie dla takich osób jak Ty, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę na kalendarze wieloplanszowe, które możesz dowolnie zadrukowywać własnymi, autorskimi grafikami, współtworząc z nami swoją całoroczną reklamę na najwyższym poziomie.

Kalendarze ścienne, a w szczególności te wieloplanszowe, pozwalają zadbać nie tylko o rewelacyjną promocję każdej firmy, ale również o kreowanie jej wizerunku. 13 kart kalendarza, gdzie na każdej z nich możesz umieścić swoje firmowe zdjęcia, prezentujące życie firmy, czy też oferowane produkty, to niezwykle prestiżowa forma reklamy, bezpośrednio wpływająca na proces budowania marki. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się jak wiele korzyści mogą Ci przynieść nasze kalendarze ścienne!

Kalendarze wieloplanszowe ścienne na zamówienie

Indywidualne kalendarze ścienne dla wymagających

Jednym z częściej zamawianych w naszej firmie kalendarzy ściennych są indywidualne kalendarze wieloplanszowe. Tak duże zainteresowanie właśnie tym produktem uzasadnione jest ich wyjątkowo elegancką prezencją, jak również niepodważalnie prestiżowym charakterem. Kalendarze ścienne tego rodzaju nie zaliczają się co prawda do najtańszych, ale wszelkie wydatki z nimi związane zwracają się z nawiązką!

Korzystając z naszych usług możesz zamówić swoje indywidualne kalendarze firmowe w kilku różnych formatach mając gwarancję wysokiej jakości papieru oraz druku na najlepszych maszynach drukarskich. Oprócz samej produkcji kalendarzy, możesz nam również zlecić opracowanie ich szaty graficznej i dołączyć do stale rozrastającego się grona naszych zadowolonych Klientów.

Gotowe wzory kalendarzy wieloplanszowych

Kalendarze wieloplanszowe z gotowymi grafikami

Bardzo interesującą ofertą dla wszystkich z Państwa, którzy nie posiadają wystarczająco atrakcyjnych fotografii, które mogłyby zdobić zamawiane kalendarze ścienne, przygotowaliśmy specjalną ofertę z gotowymi wzorami. W tym przypadku, jedyne co jest potrzebne do przeobrażenia ich w Wasze eleganckie materiały reklamowe, to logo Waszej firmy oraz dane teleadresowe. Z kompletem tych materiałów, dostosujemy dowolnie wybrany kalendarz do Waszych potrzeb!

Wśród kalendarzy wieloplanszowych z gotowymi zadrukami znajdują się między innymi kalendarze z reprodukcjami mistrzów malarstwa, z pięknymi zdjęciami przyrody, czy też poświęcone tematyce motoryzacyjnej. U nas każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie!