Kalendarze wieloplanszowe ścienne

Kalendarze wieloplanszowe z oferty StudioKalendarzy.pl to efektowne, trzynastoplanszowe kalendarze ścienne. Poszczególne karty kalendarzy połączone są ze sobą solidną, metalową spiralą, która jednocześnie spaja je z plecami kalendarza, na których możliwe jest umieszczenie Państwa reklamy. Oferujemy kalendarze wieloplanszowe w wersji przygotowanej do nadrukowania reklamy oraz zupełnie indywidualne, powstające na specjalne zamówienie Klienta.
Dla Państwa wygody, kalendarze zostały podzielone na kilka kategorii tematycznych. Kliknięcie nazwy kategorii w poniższym menu spowoduje wyświetlenie jedynie tych egzemplarzy, które zostały do niej przypisane.

Wszystkie prezentowane na stronie produkty dostępne są do wyczerpania zapasów. Informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. I Kodeksu Cywilnego i może być rozumiana wyłącznie jako informacja handlowa. Wszystkie podane ceny są cenami netto - nie zawierają podatku VAT. Wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu produktu. Różnice kolorystyczne mogą wynikać z ustawień monitora - kantrast obrazu, nasycenie kolorów. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych błędów w cenach lub specyfikacjach produktów.