Kilka słów o naszych produktach i usługach

Dziękujemy za okazanie zainteresowania naszymi oryginalnymi produktami! W trakcie naszej pracy, mającej na celu stworzenie takich kalendarzy i notesów jakie spełniłyby Państwa oczekiwania, stawiamy na najwyższą jakość i precyzję wykonania. Podejmując się wyzwań jakie stawiają przed nami nasi Klienci, zawsze dążymy do obranego w trakcie wstępnych ustaleń celu,  który byłby w pełni zadowalający dla każdej ze stron. Poniżej będziemy systematycznie umieszczali wszelkie niezbędne informacje dotyczące naszych produktów, a w pojawiających się opisach będziemy między innymi wyjaśniać najczęściej nurtujące naszych Klientów pytania i wątpliwości. Zapraszamy do lektury!

Druk cyfrowy a kalendarze reklamowe

W produkcji kalendarzy reklamowych coraz częściej stosuje się technologię druku cyfrowego, która niejednokrotnie stanowi bardzo dobre uzupełnienie druku offsetowego. Dzięki łączeniu tych technik, a w pewnych przypadkach zdaniu się wyłącznie na druk cyfrowy, indywidualne kalendarze reklamowe stają się bardziej atrakcyjne cenowo.

Kalendarze książkowe i formy reklamy

Kalendarze książkowe mogą być poddawane bardzo wielu formom dostosowywania ich do potrzeb zamawiających je firm. Zamawiający może mieć całkiem duży wpływ na to jak będzie wyglądała okładka oraz w jaki sposób będzie urozmaicone wnętrze kalendarzy w przypadku kalendarzy gotowych oraz niemal nieograniczone możliwości wpływania na kalendarze książkowe z oferty kalendarzy indywidualnych. Zapraszamy do poznania szczegółów.

Kalendarze i notesy jako idealny nośnik reklamy

Jak powszechnie wiadomo, posiadanie własnych gadżetów reklamowych może bardzo dobrze zadziałać w kontekście zwiększenia rozpoznawalności marki, co przełożyć się może na zwiększenie grona nowych klientów. W trakcie doboru odpowiedniego gadżetu dla własnych celów, wybór bardzo często pada właśnie na kalendarze lub notesy. Dlaczego te nośniki reklamy są aż tak popularne?

Jakie notesy reklamowe będą najlepsze?

Notesy reklamowe są bardzo dobrym nośnikiem reklamy. Mogą one być wykonane na wiele różnych sposobów, co potrafi spowodować zawrót głowy. Jakie notatniki będą najlepsze dla Twoich potrzeb? Zapraszamy do poznania oferowanych rodzajów naszych notesów wraz z krótkimi ich opisami.

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne są bardzo dobrym nośnikiem reklamy, które wraz z dopracowanym, indywidualnym projektem graficznym potrafią stać się najcenniejszymi gadżetami reklamowymi w firmie.

Kalendarze w reklamie

Kalendarze, które mają służyć jako firmowa reklamówka, najczęściej i najchętniej zamawiane są w wersjach najbardziej podstawowych, które znane są Klientom już od wielu lat. Najpopularniejszymi z nich są niezmiennie kalendarze książkowe, trójdzielne oraz biurkowe.

Notesy reklamowe w wersji ze spiralą

Notesy spiralowane są bardzo popularnym odłamem notesów reklamowych, które przy odrobinie fantazji mogą stać się nieocenionym gadżetem Waszej firmy. Notesy na spirali łączą w sobie prostotę, elegancki wygląd i niewygórowaną cenę.

Tanie i efektowne notesy reklamowe

Bloczki reklamowe to szczególny rodzaj notesów reklamowych, który łączy w sobie praktyczność, efektowną reklamę oraz bardzo atrakcyjną cenę. Bloczki reklamowe oferujemy w opcjach z pełnokolorową okładką lub bez, w kilku wariantach objętościowych i rozmiarowych.

Ekologiczne notesy reklamowe

Notesy reklamowe w wersji ekologicznej są świetną propozycją dla tych, którym losy środowiska nie są obojętne. Efektowne wykonanie i łączenie notesów w komplety z długopisami lub zestawami karteczek samoprzylepnych, to świetny gadżet dla Twojej firmy.

Notesy reklamowe – indywidualizacja – Okładka

Notesy reklamowe mogą powstawać z najróżniejszymi okładkami, które wykonywane są z najróżniejszych materiałów. W naszej ofercie znajdują się zarówno notesy z okładkami drukowanymi, jak i okładkami powstającymi z wykorzystaniem materiałów skóropodobnych.