Ekologiczne notesy reklamowe

Jednym z naszych najnowszych produktów, który niedawno pojawił się w naszej ofercie notesowej są notesy ekologiczne. Notesy te wyróżniają się tym, że ich kartki bloki oraz okładki wykonane zostały z materiałów ekologicznych. W przeważającej mierze, notesy reklamowe z kolekcji ekologicznej wykonane są z papierów i kartonów z recyklingu, które są przyjazne środowisku.

Wśród notesów ekologicznych znajdują się takie propozycje jak:

  • notesy spiralowane
  • klejone bloczki reklamowe
  • zszywane zeszyty

Powyższe notesy, dzięki zastosowaniu rzadko spotykanych materiałów, są niezmiernie wyjątkowymi gadżetami, które wyglądają bardzo efektownie i wpadają w oko niemal każdemu.

Nasze notesy ekologiczne można przyozdobić własnym logiem poprzez wytłoczenie go na okładce lub nadrukowanie. Tłoczenie możemy wykonać „na ślepo”, co skutkuje pozostawieniem dość wyraźnego odcisku w tej samej barwie co okładka, lub z folią do tłoczeń, która najczęściej wybierana jest w opcji srebrnej. Nadruk, w zależności od tego jaki efekt chce uzyskać Klient, wykonywany może być w technologi tampodruku, druku cyfrowego lub offsetowego.

Część z oferowanych notesów reklamowych z serii ekologicznej, dostępna jest w zestawie z ekologicznymi długopisami lub kompletem karteczek samoprzylepnych. Długopisy, które dołączane są do notesów, wykonane są z materiałów, które podobnie jak całe notesy, są ekologiczne i biodegradowalne. Na długopisach można umieścić nadruk reklamowy lub logo Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych notesów ekologicznych na tej stronie: studiokalendarzy.pl/notesy-reklamowe/