Kalendarze książkowe z nowej oferty

Jak każdego roku, staramy się maksymalnie dostosować ofertę do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Również i tym razem nasze kalendarze książkowe zostały dobrane w taki sposób, aby znalazły się wśród nich propozycje ekonomiczne oraz eleganckie i prestiżowe. Kalendarze książkowe z naszej oferty, to po raz kolejny jedna z najlepszych propozycji na firmowe gadżety pod postacią kalendarzy reklamowych.

Różnorodność i duży wybór

Aby móc w pełni sprostać pokładanym w nas oczekiwaniom związanym z kalendarzami książkowymi, postaraliśmy się, aby tego roku nasza oferta była jeszcze atrakcyjniejsza niż w miało to miejsce w roku poprzednim. Tego roku, nasze kalendarze będą dostępne w najchętniej używanych przez Was formatach (A5, B5, A4 oraz wersje kieszonkowe) oraz w najpopularniejszych układach bloków., które dostępne są w wersji dziennej jak i tygodniowej. Poza przeróżnymi propozycjami formatów i typów bloków, nasza oferta na kalendarze książkowe jest niezmiernie bogata w różnego rodzaju oprawy, które dostępne są w wielu kolorach i opcjach, a uzupełnieniem całości oferty są przeróżne dodatki, które sprawiają, że wybrane przez Was kalendarze staną się jeszcze lepszym gadżetem reklamującym Waszą firmę.

Kalendarze książkowe – bogactwo opraw

Kalendarze książkowe, aby w pełni wydajnie i po prostu najlepiej i najskuteczniej sprawdzały się w roli firmowej reklamy, muszą być oprawione w efektowne i oryginalne okładki. Okładka kalendarza jest jedną na najistotniejszych części kalendarza, mająca bezpośredni wpływ na to jak kalendarze odbierane są prze osoby mające z nimi styczność. Istotne jest, aby przy wyborze kalendarzy, wybrać takie, które mają okładki (kolorystykę i formę) dobrze wpasowującą się w kolorystykę, którą posługuje się Wasza firma.

Korzystając z naszej najnowszej oferty, szybko przekonacie się, że znajdują się w niej kalendarze, których okładki są tak urozmaicone kolorystycznie, że z pewnością znajdziecie taką propozycję, która okaże się wręcz idealna dla Waszych kalendarzy książkowych. Poza szeroką paleta barw, oprawy naszych kalendarzy wyróżniają się zróżnicowaną, efektowną fakturą. Oferujemy kalendarze książkowe, które mogą zostać wykonane z okleiny, której struktura przypomina geometryczne kształty minerałów, włosie konia, czy też skórę gada.

Obok kolorystyki i faktur oklein stosowanych do produkcji opraw naszych kalendarzy, istotne jest również ich nietuzinkowe łączenie. Kalendarze książkowe z naszej oferty mogą być wykonane z kilku różnych materiałów, łączonych ze sobą dzięki efektownemu przeszyciu. Takiego rodzaju kalendarze szczególnie efektownie prezentują się w momencie, gdy Klient decyduje się na kalendarze z naszej oferty indywidualnych wzorów, co umożliwia bardzo precyzyjne dobranie kolorów i typów oklein, które sprawiają, że kalendarze nabierają jeszcze większych wartości prestiżowych i są jeszcze lepiej odbierane prze Waszych współpracowników.

Zapraszamy do poznania całości oferty wraz z przykładami, na stronie Kalendarze książkowe – oferta.