Kalendarze reklamowe 2019

W ofercie na kalendarze reklamowe na 2019 rok, znajdują się przeróżne ich modele, warianty oraz wzory. Komponując naszą ofertę na nadchodzący sezon kalendarzowy, staraliśmy się zadbać o to, aby znalazły się w niej zarówno modele klasyczne, jak również zupełnie nowe, powstałe w kontekście najnowszych trendów modowo-designerskich. Owocem naszych starań są wyjątkowe propozycje na kalendarze firmowe w najlepszym wydaniu, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jak każdego roku, również i teraz, staraliśmy się zapewnić Państwu możliwie największy wybór Waszych ulubionych kalendarzy. W ofercie na 2019 rok znajdą Państwo następujące rodzaje kalendarzy:

  • kalendarze książkowe
  • kalendarze trójdzielne
  • kalendarze jednodzielne
  • kalendarze plakatowe
  • kalendarze biurkowe
  • kalendarze wieloplanszowe

Wszystkie wyżej wymienione typy terminarzy występują w 2 rodzajach ofert. Jedną z nich jest oferta gotowych wzorów, natomiast drugą, cieszącą się coraz większym zainteresowaniem, oferta kalendarzy indywidualnych. Obydwa odłamy naszej oferty wyróżnia jednak kilka wspólnych cech, do których zaliczają się wysoka jakość, wspaniały wygląd oraz atrakcyjna, niska cena.

Co więc ciekawego przygotowaliśmy dla Państwa na sezon 2019?

Kalendarze książkowe 2019

Kalendarze Książkowe 2019

Tegoroczna oferta na kalendarze książkowe, w porównaniu do lat ubiegłych, jest znacznie obszerniejsza i mocno urozmaicona pod względem wzorów opraw, ich kolorystyki, jak również dostępnych formatów oraz wariantów bloków.

Tego roku, wśród najnowszych modeli kalendarzy książkowych, panuje elegancki minimalizm, który to efekt wynika z niespotykanego do tej pory sposobu łączenia rodzajów oklein opraw z subtelnymi dodatkami oraz dyskretnym, eleganckim wykończeniem. W najnowszej kolekcji znajdą Państwo zupełnie nieznane Wam do tej pory okleiny, które przepięknie zdobią okładki naszych kalendarzy książkowych.

W ofercie 2019 znajdują się również klasyczne propozycje kalendarzy książkowych, których okładki oraz layout bloków znane są z lat poprzednich. Kalendarze klasyczne charakteryzują się jednolitą, schludną oprawą, dostępną w wielu kolorach, w opcji matowej lub błyszczącej. Tak jak i w latach ubiegłych, kalendarze te wyróżniają się solidnym wykonaniem, gwarantującym bezproblemowe ich użytkowanie przez cały rok.

Kalendarze trójdzielne 2019

Kalendarze trójdzielne

W kwestii kalendarzy trójdzielnych, zdecydowaną odmianą i przełomem jest cena. W tym roku, specjalnie z myślą o naszych Klientach zadbaliśmy o możliwie najatrakcyjniejsze ceny wszystkich odmian kalendarzy trójdzielnych, jak również umieszczania na nich nadruków, czy też tworzenia projektów.

Korzystając z naszych usług, na 2019 rok mogą Państwo zamówić zarówno kalendarze trójdzielne z główkami gotowymi, jak również i indywidualne, które mogą zostać zadrukowane dowolną grafiką reklamową. Obydwa warianty oferty na kalendarze trójdzielne dają wspaniałe efekty, co zawdzięczają wysokiej jakości drukowi oraz precyzyjnemu wykończeniu.

Kalendarze jednodzielne 2019

Kalendarze jednodzielne 2019

Kalendarze jednodzielne dostępne są w tym roku w ofercie bardzo zbliżonej do kalendarzy trójdzielnych. W ramach świadczonych przez nas usług, oferujemy kalendarze gotowe oraz indywidualne, wykonywane tak, aby mogły służyć naszym Klientom prze cały rok, będąc tym samym całorocznym źródłem Ich reklamy.

W ofercie tej dostępne są nie tylko same kalendarze, lecz również możliwość zamówienia opracowania ich szaty graficznej, jak również dobrania praktycznych pudełek.

Kalendarze plakatowe 2019

Kalendarze plakatowe 2019

Kalendarze plakatowe w ofercie 2019, to szeroki wybór formatów i sposobów wykończenia tych wyjątkowych nośników reklamy. Korzystając z naszych usług zyskasz wysokiej jakości kalendarze reklamowe w bardzo atrakcyjnej cenie, na których znajdować się będzie Twój autorski projekt lub zdjęcie wybrane spośród gotowych propozycji, na które naniesiemy Twoją reklamę.

Te największe z dostępnych kalendarze firmowe, to idealna promocja Waszej firmy, szczególnie w przypadku występowania ich w dużych pomieszczeniach.

Kalendarze biurkowe 2019

Kalendarze biurkowe 2019

W tym sezonie stworzyliśmy niezwykle obszerną i urozmaiconą ofertę na wszelkiego typu kalendarze biurkowe. Znajdują się w niej zarówno tradycyjne „piramidki” w wielu odmianach, jak również eleganckie terminarze biurkowe oraz biuwary. Wszystkie te kalendarze dostępne są z własnym, indywidualnym zadrukiem, co powoduje, że są one niezwykle skutecznym gadżetem reklamowym. Oprócz tego, kalendarze biurkowe z naszej oferty, dostępne są w bardzo dobrych, konkurencyjnych cenach, co sprawia, że za niewielkie pieniądze mogą Państwo zyskać naprawdę wiele!

Kalendarze wieloplanszowe 2019

Kalendarze wieloplanszowe ścienne 2019

Oferta kalendarzowa nie mogłaby istnieć bez najbardziej wyrafinowanych kalendarzy ściennych, jakimi są kalendarze wieloplanszowe. Szeroka oferta formatów, w wariantach kalendarzy przygotowanych do umieszczenia reklamy, jak również umożliwiających indywidualny zadruk każdej z kart, to okazja do zapewnienia sobie niezwykle efektownego nośnika reklamy, który zauroczy wszystkich Waszych klientów.

W ramach części oferty skupiającej kalendarze gotowe, znajdują się takie, których motywem przewodnim jest malarstwo, pejzaże, motoryzacja oraz wiele innych. Duże urozmaicenie tej części oferty daje możliwość perfekcyjnego dobrania wzoru kalendarza do Waszych indywidualnych potrzeb.

Mamy nadzieję, że nasza najnowsza oferta trafi w Państwa gusta i oczekiwania, zarówno pod względem jej znacznego urozmaicenia, jak również pod względem ceny. Zapraszamy do poznania całej naszej oferty na 2019 rok i przekonania się, że nie jesteśmy gołosłowni!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz