Kalendarze trójdzielne indywidualne | Producent

Kalendarze trójdzielne zaliczają się do jednych z najbardziej popularnych form kalendarzy reklamowych. Duże zainteresowanie właśnie tym typem kalendarzy nie bierze się znikąd. Kalendarze trójdzielne, jak żadne inne, wspaniale łączą w sobie funkcjonalność i praktyczność, efektowny wygląd, jak również niewątpliwie duży potencjał reklamowy. Co bardzo istotne, kalendarze trójdzielne indywidualne można zamówić w niezwykle korzystnej cenie, co również pozytywnie wpływa na tak duże zainteresowanie nimi. Zobacz co my, jako producent kalendarzy trójdzielnych mamy Ci do zaoferowania!

Kalendarze trójdzielne oferta StudioKalendarzy.pl

Funkcjonalne kalendarium kalendarzy trójdzielnych

Tym co najbardziej wyróżnia kalendarze trójdzielne na tle pozostałych wariantów kalendarzy firmowych jest ich kalendarium, które dzięki swojej prostej i przejrzystej konstrukcji idealnie sprawdza się w codziennych obowiązkach służbowych.

Kalendarium kalendarzy trójdzielnych podzielone jest na trzy osobne, klejone bloczki, składające się z trzynastu pojedynczych kart. Poszczególne karty tych bloczków przedstawiają cały jeden miesiąc. Oprócz tak oczywistych elementów jak dni tygodnia oraz wyróżnione święta, kalendarium takie zawiera również informacje o imieninach oraz numerację tygodni. Bardzo często spotyka się kalendarze trójdzielne z kalendarium wielojęzycznym, co bardzo cieszy tych, którzy chcą podzielić się swoim atrakcyjnym gadżetem z zagranicznymi kontrahentami. Bloczki kalendariów przytwierdzane są do tak zwanych plecek kalendarza, w układzie „jeden pod drugim”.

Kalendarze trójdzielne - indywidualny projekt - kalendarium

Bloczek, który znajduje się najwyżej (pierwszy z góry) przedstawia miesiąc, który poprzedza ten obecny. Drugi bloczek zawiera kartę z aktualnym miesiącem i jest on najczęściej wydrukowany w sposób bardziej wyróżniający się, tak aby podkreślić rolę „środkowego” bloczka. Kolejnym i jednocześnie ostatnim bloczkiem składającym się na całość kalendarium, jest bloczek zawierający miesiąc, który nastąpi po aktualnym.

Dla zwiększenia praktyczności oraz łatwości i szybkości odnajdywania „dzisiejszej daty” często stosuje się tak zwane okienka, które służą do wskazywania aktualnej daty. Okienka wykonywane są ze sztywnego tworzywa sztucznego w różnych kolorach, choć najczęściej spotykanym jest kolor czerwony. Aby okienko mogło pełnić swoją funkcję, musi zostać odpowiednio zamocowane na kalendarzu, czemu służy przezroczysta taśma, będąca swoista prowadnicą dla okienka, obejmująca cały kalendarz.

Indywidualne kalendarze trójdzielne – własna szata graficzna

Do niedawna najbardziej rozpowszechnioną formą kalendarzy trójdzielnych były tak zwane „gotowce”. Gotowce cechują się tym, że firma zamawiająca taki kalendarz, ma do wyboru jedną z wielu gotowych główek kalendarzy, na których nadrukowane są przygotowane wcześniej grafiki. Wybór w tym wariancie jest naprawdę szeroki i dostosowany do różnorodnych potrzeb firm działających w różnych branżach, w efekcie czego łatwo można odnaleźć idealnie dopasowany motyw graficzny, odpowiadający konkretnym potrzebom danej firmy.

W tym przypadku, firma zamawiająca kalendarze trójdzielne ma do zagospodarowania w kontekście własnej reklamy jedynie stopkę, która znajduje się w dolnej części plecek kalendarza. Znacznie rzadziej można było spotkać indywidualne kalendarze trójdzielne, gdyż koszt ich wyprodukowania był dla niejednej firmy zbyt wysoki.

Obecnie, dzięki postępowi w branży poligraficznej oraz łatwemu dostępowi do bibliotek zdjęć możliwych do wykorzystania za niewielką opłatą, „gotowce” są już coraz rzadsze i ustępują one miejsca całkowicie indywidualnym kalendarzom.

Indywidualne kalendarze trójdzielne - projekt

Indywidualne kalendarze trójdzielne z autorską grafiką reklamową, dostępne są już w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach niż miało to miejsce do niedawna. Firmy decydujące się na zakup takich kalendarzy mają do dyspozycji całą powierzchnię kalendarzy, którą mogą przyozdobić indywidualną grafiką reklamową. Dzięki takim możliwością, znacznie łatwiej jest wykreować kalendarz, który będzie spójny z kampanią reklamową firmy oraz jej ogólnym wizerunkiem.

Firmy, które decydują się na zamówienie indywidualnych kalendarzy trójdzielnych najczęściej decydują się na własną główkę kalendarza, jak również jego plecki. Takie podejście daje najwięcej możliwości zaprezentowania swojej firmy, jak i jej produktów, czy też świadczonych usług, a koszty tego przedsięwzięcia wcale nie są tak duże jak mogłoby się wydawać. Możliwe jest również jeszcze większe zindywidualizowanie kalendarzy poprzez zamówienie bloczków kalendarium opracowanych wedle indywidualnego projektu, co dodatkowo podkreśla wyjątkowość i sprawia, że kalendarze trójdzielne są oryginalne i perfekcyjnie zgrane z wizerunkiem zamawiającej je firmy.

Projekt kalendarzy trójdzielnych

Żeby indywidualne kalendarze trójdzielne mogły należycie sprostać pokładanym w nich oczekiwaniom, bardzo istotnym aspektem jest dobrze opracowany projekt. Wiadomym jest, że każdy ma swój własny gust, lecz bez względu na ten fakt, zawsze należy pamiętać o kilku istotnych aspektach, które mogą zadecydować o skuteczności reklamy za pośrednictwem kalendarzy.

Bardzo ważnym jest, aby projekt był przejrzysty, wyróżniający się i jednocześnie kojarzący z daną firmą lub marką. Z tego powodu dobra praktyką jest unikanie zbyt szczegółowych grafik, które będą trudne do „ogarnięcia jednym rzutem oka” z większej odległości. Projekt powinien zostać wykonany w taki sposób, aby już z odległości kilku metrów oglądający go nie miał wątpliwości o jakiej firmy reklamę chodzi.

Dobry projekt powinien również uwzględniać takie aspekty jak:

  • hasło reklamowe

  • dane kontaktowe

  • nienachalną, krótką informację o ofercie danej firmy

Projekt kalendarzy trójdzielnych wykonany wedle powyższych sugestii powinien bardzo dobrze sprawdzić się w swojej roli.

Producent kalendarzy trójdzielnych StudioKalendarzy.pl chcąc zapewnić swoim Klientom możliwość zamówienia oryginalnych, indywidualnych kalendarzy, zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą na kalendarze trójdzielne w bardzo atrakcyjnych cenach oraz w najwyższej jakości. Nasza oferta obejmuje również usługę opracowania projektu graficznego, który sprawi, że zamówione kalendarze staną się Waszym ulubionym gadżetem firmowym.

Kalendarze trójdzielne dla każdego

Kalendarze trójdzielne z oferty StudioKalendarzy.pl, kreowane są w dwóch głównych odmianach: „standard” i „ekonomiczne”. Kalendarze w opcji pierwszej realizowane są wedle indywidualnych projektów i składają się z dwóch głównych części: główki i plecek. Główki tych kalendarzy trójdzielnych tworzymy nadając im interesujący efekt wypukłości (tzw. poduszka), a następnie mocujemy do plecek z kalendarium. Druga opcja (ekonomiczna) różni się od powyższej tym, że zarówno główka jak i plecki stanowią jedną, dużą płaszczyznę. Kalendarze te różnią się między sobą nie tylko sposobem ich wykonywania i wyglądem ale również oferują one różne możliwości zagospodarowania przestrzeni reklamowej w atrakcyjnych cenach.

Duży wachlarz możliwości wyboru idealnie dostosowanych do potrzeb naszych Klientów kalendarzy sprawia, że bez względu na prowadzoną przez Państwa formę działalności gospodarczej, zawsze znajdziecie u nas skuteczną i funkcjonalną reklamę. Dostępne u nas produkty oferujemy w bardzo korzystnych cenach bez względu na interesujący Was nakład.

W ciągu całego okresu naszej działalności wykonaliśmy dla naszych Klientów wiele projektów, które wcielając w życie poprzez produkcję kalendarzy, przeistoczyliśmy w atrakcyjny, w pełni zindywidualizowany produkt reklamowy. Dowodem naszej niezawodności i profesjonalizmu jest fakt, że zdecydowana większość firm, które raz skorzystały z naszych usług, powraca do nas w roku następnym, jednocześnie polecając nas swoim zaprzyjaźnionym firmom. Zdajcie się na nasze doświadczenie i zamówcie swoje kalendarze trójdzielne u producenta, któremu warto zaufać!