Książkowe notesy reklamowe – prestiż i elegancja

Nasi Klienci bardzo często proszą nas o przygotowanie oferty na indywidualne notesy reklamowe, które jednocześnie byłyby na tyle eleganckie, żeby mogły nadać się na elegancki gadżet firmowy, lub upominek dla klientów. W takim wypadku prezentujemy propozycje notesów z naszej oferty notesów reklamowych, ze szczególnym uwzględnieniem ich odmian w postaci notesów książkowych.

Notesy książkowe są właśnie tymi rodzajami notesów reklamowych, które w stu procentach odzwierciedlają elegancję i szyk. Notesy książkowe realizujemy na indywidualne zamówienie Klientów. Najczęściej są to notesy z autorskimi projektami wnętrz, tak, że na każdej stronie znajduje się logo reprezentowanej przez Klienta firmy. Rzadziej, ale również dość często, zamawiane są notesy z białymi kartkami. Dla podniesienia komfortu użytkowania naszych notesów, stosujemy papier o znacznie wyższej jakości niż powszechnie stosowany papier offsetowy. Do oferowanych notesów polecamy również grubszy papier o gramaturze 100g. Do notesów książkowych, powstających na indywidualne zamówienie, polecamy opcję zaprojektowania i wytworzenia indywidualnej wyklejki notesów, co pozwala nam na dodatkowe podkreślenie indywidualnego charakteru powstającego notesu.

Prestiż i elegancja notesów książkowych podkreślić można efektownym wytłokiem loga na okładce. Taka technika daje bardzo dobre efekty, które cenione są za dokładność i precyzję. Tłoczenie jest również wyżej cenioną techniką znakowania niż grawer laserowy. Kolejnym elementem, który przyczynić się może do podniesienia końcowego efektu notesy, jest dodanie indywidualnie zadrukowanej tasiemki, która służy zaznaczaniu stron w notesie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi notesami książkowymi z oferty przykładowych wzorów, która znajduje się na tej stronie.