Notesy reklamowe – indywidualizacja – Okładka

Jednymi z najbardziej efektownymi i najlepiej sprawdzającymi się w roli firmowych gadżetów reklamowych są notesy w wersji indywidualnej. Podczas składania zamówienia na indywidualne notesy reklamowe, możliwe jest określenie specyfiki niemal każdego elementów, z którego będzie się składał zamawiany notes. Do jednych z najbardziej oczywistych i najczęściej wykorzystywanych w celach reklamowych elementem notesów są ich okładki.

Notesy indywidualne zamawiane w StudioKalendarzy.pl mogą mieć okładki wykonane z najróżniejszych materiałów, a najpopularniejszymi z nich są materiały skóropodobne, skóra naturalna lub okładki z okleinami papierowymi, zadrukowanymi indywidualnym projektem Klienta.

Okładki, które powstały z użyciem skóry lub oklein skóropodobnych wybierane są głównie przez Klientów, którym zależy na eleganckim, a wręcz luksusowym wyglądzie zamawianych notesów. Notesy reklamowe, których okładki wykończone są właśnie takimi materiałami, umożliwiają umieszczanie na nich bardzo efektownych reklam tłoczonych. Tłoczenie loga, haseł reklamowych lub większych i bardziej skomplikowanych wzorów daje rewelacyjne efekty wizualne! Część z dostępnych u nas materiałów wykorzystywanych w produkcji okładek ma właściwości termoprzebarwialne. Oznacza to, że podczas tłoczenia, rozgrzana matryca nie tylko pozostawia odcisk, ale również przebarwia okładkę, co sprawia, że wytłok jest jeszcze bardziej widoczny. Poza możliwością tłoczenia „ślepego” możliwe jest zastosowanie specjalnej folii, która w momencie docisku rozgrzanej matrycy do okładki, powoduje wprasowanie folii w miejscu określonym przez wzór matrycy. Najczęstszymi foliami, które stosowane są podczas tłoczenia są folie srebrne oraz złote, lecz dostępne są one również w innych, różnorodnych kolorach.

Notesy reklamowe, których okładki powstają z oklein papierowych, na których znajduje się indywidualny projekt reklamowy, to propozycja dla tych, którzy poszukują efektownych gadżetów, umożliwiających umieszczanie dużych reklam. Dzięki możliwości zagospodarowania całej powierzchni okładki, Klient ma możliwość bardzo efektownego zaprezentowania swoich produktów oraz każdej innej treści, która nie mogłaby zostać umieszczona na okładce inną techniką niż druk. Notesy reklamowe z drukowanymi okładkami są niezmiernie uniwersalne, a to czy ich wygląd będzie odbierany jako elegancki, nowoczesny, czy wręcz zabawowy zależy wyłącznie od fantazji projektanta.

Notesy reklamowe w bardzo wielu różnych przykładach można podglądnąć na naszej stronie „notesy reklamowe„. Znajdują się tam zarówno propozycje na notesy książkowe, jak i spiralowane.