Notesy reklamowe w wersji ze spiralą

W naszej szerokiej ofercie, która obejmuje przeróżne notesy reklamowe, bardzo dużą uwagę Klientów przykuwają notesy spiralowane. Na przestrzeni ostatnich miesięcy zauważyliśmy, że stale rośnie zapotrzebowanie na wszystkie odmiany tych notesów, zarówno w tych bardziej wysublimowanych, jak i tych standardowych wersjach. Popularność tych notesów nie jest dla nas zaskoczeniem, gdyż w pełni zdajemy sobie sprawę z efektów reklamy pod postacią takich gadżetów.

StudioKalendarzy.pl oferuje notesy spiralowane w bardzo wysokiej jakości, które powstają w kilku głównych wariantach. Do jednych z najczęściej wybieranych odmian zaliczają się notesy spiralowane z indywidualnie zadrukowaną okładką oraz z wewnętrznymi kartkami z nadrukowanym logo firmy Klienta. Notesy takie, poza oczywistym faktem ich dużej atrakcyjności pod względem wyglądu i pieczołowitego wykonania, umożliwiają zagospodarowania elementami reklamowymi bardzo dużej powierzchni. Reklama w przypadku indywidualnych notesów spiralowanych jest o tyle szczególna, że umożliwia zastosowanie dowolnej grafiki na okładce, która świetnie będzie współgrała z aktualną ofertą lub konkretnym wydarzeniem firmowym. Łącząc taką zaletę z niską, atrakcyjną ceną oraz faktem, że przyjmujemy zamówienia na takie notesy już w niewielkich ilościach, mają Państwo możliwość częstego zamawiania notesów w mniejszych partiach ozdobionych efektowną grafiką sezonową.

Poza notesami spiralowanymi w wersji indywidualnej, polecamy również nasze propozycje bardziej wyszukanych notatników z tej rodziny. Zapoznając się z naszą ofertą, z pewnością zauważą Państwo, że znajdują się w niej przeróżne notesy z efektownymi i oryginalnymi okładkami. Aby cały czas móc oferować Wam najbardziej wyszukane modele notesów, stosujemy również mniej konwencjonalne materiały, które wykorzystujemy w produkcji okładek. Zapraszamy do zapoznania się z  nimi w pełni na stronie studiokalendarzy.pl/notesy-reklamowe/notesy-spiralowane.