Tanie i efektowne notesy reklamowe

Wśród naszych produktów pojawiła się kolejna propozycja produkcji indywidualnych notesów reklamowych, którymi są bloczki reklamowe. Bloczki reklamowe są najprostszym rodzajem notesów, które bardzo dobrze sprawdzają się jako gadżety reklamowe lub drobne upominki firmowe.

Bloczki reklamowe, które oferujemy naszym Klientom to wysokiej jakości notesy reklamowe, które powstają poprzez połączenie kartek bloczku wraz z tekturową podkładka usztywniającą za pomocą kleju introligatorskiego. Zastosowany w produkcji klej umożliwia łatwe wyrwanie kartki bez obawy uszkodzenia jej lub nawet całego bloczka. Każda z kartek takich notesów może zostać zadrukowana dowolną treścią, której rodzaj i wygląd zależy od potrzeb i wizji Klienta. Notesy tego typu są bardzo praktycznym gadżecikiem, który świetnie sprawdzają się na co dzień.

Bloczki reklamowe oferujemy w kilku wariantach, które różnią się między sobą objętością i formatem. Możliwe jest również zamówienie bloczków w opcji z okładką lub bez, a wszystkie dostępne rodzaje takich notatników powstają wyłącznie na indywidualne zamówienie, z własnym projektem Zamawiającego. Dzięki zastosowaniu najwyższej technologi druku, nasze notesy wyróżnia nie tylko bardzo dobra jakość ale i również świetna, konkurencyjna cena. Więcej informacji wraz z pełnym cennikiem na bloczki reklamowe znajda Państwo na stronie: studiokalendarzy.pl/notesy-reklamowe/bloczki-reklamowe. Zapraszamy!

Wszystkie prezentowane na stronie produkty dostępne są do wyczerpania zapasów. Informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. I Kodeksu Cywilnego i może być rozumiana wyłącznie jako informacja handlowa. Wszystkie podane ceny są cenami netto - nie zawierają podatku VAT. Wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu produktu. Różnice kolorystyczne mogą wynikać z ustawień monitora - kantrast obrazu, nasycenie kolorów. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych błędów w cenach lub specyfikacjach produktów.