Notesy i notatniki reklamowe

Jeśli szukają Państwo wyjątkowych pomysłów na interesujące gadżety reklamowe, to notesy reklamowe z naszej oferty z pewnością przypadną Wam do gustu. Oferujemy zarówno najbardziej eleganckie notatniki reklamowe, jak również te prostsze oraz standardowe bloczki reklamowe - u nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Firmowe notesy i notatniki reklamowe

Firmowe notesy i notatniki reklamowe

Notesy i notatniki pochodzące z naszej oferty, to wspaniała propozycja dla wszystkich firm, które pragną zainwestować w reklamę cechującą się użytecznością, praktycznością oraz efektownym wyglądem. W naszej ofercie znajdują się zarówno notesy książkowe, jak również spiralowana oraz standardowe bloczki reklamowe. Każdy rodzaj notesów z naszej oferty może zostać wykonany w ramach indywidualnego zamówienia, z własnym nadrukiem firmowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Notesy książkowe - produkcja

Notesy książkowe

Notesy książkowe, to najbardziej wyrafinowana i elegancka forma notatników firmowych. Okładki tych wspaniałych notatników wykonywane są z udziałem eleganckich oklein, które mogą być wykonane z naturalnej skóry, z ekoskóry, czy też z innego rodzaju oklein introligatorskich. Notatniki pod tą postacią prezentują się wspaniale i znajdują uznanie wśród coraz większej grupy odbiorców. Poza ich niepodważalną funkcjonalnością, notesy książkowe wyrózniają się na tle innych swoim wspaniałym, prestiżowym wyglądem, który wspaniale wpływa na proces udowania wizerunku firmy.

Nasze notesy ksiażkowe, to głównie oferta notesów indywidualnych. Dzięki temu każdy kto zapragnie zamówić te eleganckie gadżety, będzie mógł dowolnie określić sposób ich wykonania, bazując na dostępnych w naszej ofercie składowych. Dzięki nam zyskasz niezastąpiony gadżet, który wspaniale wpsłynie na sposób odbierania Twojej firmy przez klientów.

wybierz swój notes książkowy >
Notesy reklamowe na spirali

Notesy spiralowane

Notatniki spiralowane, wyróżniają się bardzo funkcjonalną konstrukcją, która umożliwia stosunkowo tanie wykonanie indywidualnych notatników na spirali. Notesy te wspaniale sprawdzają sie w takich przypadkach, gdy okładki notesów mają być wykonane z mniej standardowych materiałów, które nie sprwdziłyby się w przypadku innych sposobów produkcji. Notesy spiralowane mogą być wykonywane na najróżniejsze sposoby, co ma bezpośredni wpływ na ich końcowy wygląd i wydźwięk. Stosując przeróżne formy wykończenia, notatniki spiralowane mogą być zarówno bardzo eleganckimi, prestiżowymi produktami promocyjnymi, jak również nowoczesnymi, wykonanymi z użyciem kontrastowych kolorów, czy też niespostykanych materiałów.

Nasze notesy spiralowane, to również możliwość zamówienia tanich bloczków reklamowych, które zamiast klejenia, wykończone są metalową spiralą. Bez względu jakie notesy na spirali wybierzesz, zawsze będą one wspaniałą reklamą Twojej firmy!

wybierz swój notes spiralowany >
Bloczki z zadrukiem firmowym

Bloczki reklamowe

Bloczki reklamowe, które znajdują się w naszej ofercie, to tanie, lecz bardzo praktyczne i skuteczne pod względem reklamowym notatniki. Prosty sposób produkcji bloczków, który ma bezpośredni wpływ na ich atrakcyjną cenę, całkowicie indywidualny zadruk kart oraz okładki, jak również możliwość określania objętościi formatu bloczków, to najistotniejsze cechy tego rodzaju notesów.

Bloczki drukowane są na papierze offsetowym o wysokim stopniu blieli. Odpowiednio dobrany papier gwarantuje dobrą prezencję nadruków oraz wygodę korzystania z nich.

wybierz swój bloczek reklamowy >

Notesy z nadrukiem logo

Korzystając z naszej oferty staną się Państwo posiadaczami jednych z najbardziej praktycznych i jednocześnie efektownych gadżetów reklamowych. Nasze notatniki reklamowe, to szereg możliwości dostosowania ich do własnych potrzeb, tworząc z nich perfekcyjnie dopasowane do wizerunku firmy materiały promocyjne. Notesy z nadrukiem, które oferujemy Państwu na tej stronie, to możliwość nie tylko unieszczenia logo na okładce, lecz również okazja do zagospodarowania całej powierzchni okładki własną grafiką reklamową.

Sprawdź szczegóły nasze oferty i przekonaj się jak wiele możesz zyskać na współpracy z nami!

Notesy z nadrukiem firmowym

Firmowe notesy reklamowe z nadrukiem

Jedną z bardziej atrakcyjnych form reklamy, na jakie może pozwolić sobie niemal każda firma, są notesy reklamowe z nadrukiem. Ten wyjątkowo praktyczny gadżet dostępny jest u nas w wielu odmianach, które różnią się między sobą pod wieloma aspektami, lecz wszystkie je łączy wysoka skuteczność pod względem reklamowym. Zamawiając notesy reklamowe z nadrukiem właśnie u nas, zawsze mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość ich wykonania oraz atrakcyjną, przystępną cenę. Szczególnie polecamy Państwa uwadze naszą ofertę na indywidualne notesy reklamowe, w ramach której mogą Państwo dowolnie określać materiały z jakich mają zostać wykonane Wasze notesy, jak również sposób ich wykończenia.

Nadruki na okładkach notatników wykonujemy na kilka sposobów. W przypadku notesów spiralowanych, najczęstszą metodą jest druk offsetowy lub cyfrowy, natomiast notesy książkowe, których okładki wykonane są z ekoskóry, mogą zostać zadrukowane metoda druku UV, umożliwiającego wydruk pełnokolorowych grafik na niemal dowolnych podkładach.

Notesy i notatniki z logo firmy

Notesy reklamowe z logo

Eleganckie notesy reklamowe z logo, to gadżet obok którego nikt nie przejdzie obojętnie! W naszej ofercie szczególnie popularne okazują się być notesy książkowe w oprawach z materiałów skóropodobnych, na które logo nanoszone jest z wykorzystaniem specjalnych matryc do tłoczeń. Logo Waszej firmy, umieszczone w ten sposób na okładce zamawianych notesów, będzie bardzo efektowne i eleganckie, sprawiając, że każdy z notesów stanie się wyjątkowym, całkowicie oryginalnym gadżetem reklamowym Waszej firmy.

Oprócz możłiwości wytłoczenia logo na okładkach wykończonych ekoskórą, polecamy również notatniki z okładkami drukowanymi. Ten wariant notesów ksiązkowych umożliwia Państwu dowolne zagospodarowanie całej powierzchni okładki grafikami oraz hasłami reklamowymi, wedle Waszego pomysłu.

Notesy książkowe na zamówienie

Eleganckie notesy książkowe

Jeśli zależy Wam na całkowicie wyjątkowych i prestiżowych notesach, które mogłyby stać się reprezentatywnym gadżetem Waszej firmy, to polecamy Wam nasze notesy książkowe. Ten rodzaj notesów jest jednym z najbardziej docenianych z wszelkich pozostałych typów, głównie ze względu na swoją wyjątkowo elegancką prezencję. Piękne okładki z oprawami dostępnymi w wielu kolorach i odmianach sprawiają, że decydując się na złożenie zamówienia właśnie na notesy książkowe, zyskują Państwo wspaniały gadżet, który wspaniale przyczyni się do promocji Waszej firmy.

Nasze notesy książkowe, to w przeważającej mierze oferta notesów indywidualnych, w ramach której każdy z Klientów może niemal dowolni określać szczeóły wykończenia zamawianych notatników. Dzięki takiemu procesowi produkcji, możliwe jest osiągnięcie całkowicie niepowtarzalnych efektów, jak również możliwość dostosowania ich wyglądu w taki sposób, który idealnie będzie odpowiadał wizerunkowi firmy, reklamującej się z ich wykorzystaniem.

Notesy na indywidualne zamówienie

Produkujemy autorskie notesy na zamówienie

Jeżeli masz pomysł na to jak mógłby wyglądać Twój wymarzony gadżet firmowy w postaci notesów reklamowych i szukasz jego wykonawcy, to świetnie trafiłeś! W Studio Kalendarzy zajmujemy się produkcją najróżniejszych notesów reklamowych, które mogą mieć całkowicie indywidualną i spersonalizowaną nie tylko okładkę ale również całe wnętrze notesu. Oferujemy najróżniejsze oprawy, które można zaliczyć do tych bardziej typowych jak drukowane, wykończone ekoskórą lub tekturowe ale również zupełnie niespotykane jak korkowe czy też nawet z pleksi.

Notesy na zamówienie stały się jedną z modniejszych sposobów na promocję firmy. Dzieje się tak dlatego, że każdy z takich produktów, wykonywany jest dokłądnie tak jak tylko zażyczy sobie tego Klient, co w efekcie owocuje notatnikami, które doskonale współpracują z kolorystyką firmową oraz charakterem firmy. Nasze notesy na zamówienie, to najwyższej próby gadżety, których nie powstydzi się żadna firma!