Notesy reklamowe

Praktyczny gadżet reklamowy dla Twoich Klientów! Oferujemy Państwu efektowne i eleganckie notesy reklamowe, które mogą stać się rewelacyjnym nośnikiem reklamy Waszej firmy. Pośród prezentowanych notesów, znajdują się notesy z gładkimi kartkami, z kartkami w kratkę, spiralowane zewnętrznie, spiralowane wewnętrznie oraz szyte. Każdy z przedstawianych notesów oprawiony jest w efektowną okładkę wyprodukowaną z ekoskóry lub tworzywa imitującego mrożone szkło.

Przykładowe notesy reklamowe:

Firmowe notesy reklamowe z nadrukiem

Jedną z bardziej atrakcyjnych form reklamy, na jakie może pozwolić sobie niemal każda firma, są notesy reklamowe z nadrukiem. Ten wyjątkowo praktyczny gadżet dostępny jest u nas w wielu odmianach, które różnią się między sobą pod wieloma aspektami, lecz wszystkie je łączy wysoka skuteczność pod względem reklamowym. Zamawiając notesy reklamowe z nadrukiem właśnie u nas, zawsze mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość ich wykonania oraz atrakcyjną, przystępną cenę. Szczególnie polecamy Państwa uwadze naszą ofertę na indywidualne notesy reklamowe, w ramach której mogą Państwo dowolnie określać materiały z jakich mają zostać wykonane Wasze notesy, jak również sposób ich wykończenia.

Nadruki na okładkach notatników wykonujemy na kilka sposobów. W przypadku notesów spiralowanych, najczęstszą metodą jest druk offsetowy lub cyfrowy, natomiast notesy książkowe, których okładki wykonane są z ekoskóry, mogą zostać zadrukowane metoda druku UV, umożliwiającego wydruk pełnokolorowych grafik na niemal dowolnych podkładach.

Notesy reklamowe z logo

Eleganckie notesy reklamowe z logo, to gadżet obok którego nikt nie przejdzie obojętnie! W naszej ofercie szczególnie popularne okazują się być notesy książkowe w oprawach z materiałów skóropodobnych, na które logo nanoszone jest z wykorzystaniem specjalnych matryc do tłoczeń. Logo Waszej firmy, umieszczone w ten sposób na okładce zamawianych notesów, będzie bardzo efektowne i eleganckie, sprawiając, że każdy z notesów stanie się wyjątkowym, całkowicie oryginalnym gadżetem reklamowym Waszej firmy.

Eleganckie notesy książkowe

Jeśli zależy Wam na całkowicie wyjątkowych i prestiżowych notesach, które mogłyby stać się reprezentatywnym gadżetem Waszej firmy, to polecamy Wam nasze notesy książkowe. Ten rodzaj notesów jest jednym z najbardziej docenianych z wszelkich pozostałych typów, głównie ze względu na swoją wyjątkowo elegancką prezencję. Piękne okładki z oprawami dostępnymi w wielu kolorach i odmianach sprawiają, że decydując się na złożenie zamówienia właśnie na notesy książkowe, zyskują Państwo wspaniały gadżet, który wspaniale przyczyni się do promocji Waszej firmy.

Notesy reklamowe - idealny upominek firmowy

Oferowane przez Studio Kalendarzy notesy reklamowe są idealną formą drukowanych gadżetów reklamowych, które poprzez naniesione na okładce logo oraz personalizację projektów wewnętrznej części notesów będą bardzo atrakcyjnym upominkiem firmowym. Dzięki naszym produktom Twoja firma zyska praktyczne, niedrogie ale bardzo efektowne upominki, dzięki którym zyskasz w oczach swoich klientów. Notesy reklamowe to jeden z najlepszych upominków biznesowych jakimi może dysponować nowoczesna firma!

Produkujemy autorskie notesy na zamówienie

Jeżeli masz pomysł na to jak mógłby wyglądać Twój wymarzony gadżet firmowy w postaci notesów reklamowych i szukasz jego wykonawcy, to świetnie trafiłeś! W Studio Kalendarzy zajmujemy się produkcją najróżniejszych notesów reklamowych, które mogą mieć całkowicie indywidualną i spersonalizowaną nie tylko okładkę ale również całe wnętrze notesu. Oferujemy najróżniejsze oprawy, które można zaliczyć do tych bardziej typowych jak drukowane, wykończone ekoskórą lub tekturowe ale również zupełnie niespotykane jak korkowe czy też nawet z pleksi.

Notesy reklamowe inne niż wszystkie

Jesteśmy producentem notesów i w dużej mierze realizujemy je wedle własnych lub dostarczonych przez naszych Klientów pomysłów. Dzięki takiemu podejściu, nasze notesy reklamowe są niepowtarzelne, oryginalne i zdecydowanie najwyższej możliwej jakości. Dzięk dużemu doświadczeniu w produkcji notesów możemy zrealizować niemal każdy rodzaj tego typu gadżetów, jak również doradzimy Klientowi w jakjej technologii najlepiej będzie wyprodukować notesy reklamowe zgodnie z jego wyobrażeniem.

Notatniki, bloczki reklamowe oraz wiele więcej

Oprócz naszej oferty skierowanej do najbardziej wymagających klientów realizujemy również bardziej standardowe druki reklamowe jak bloczki reklamowe, notatniki, papier firmowy czy też clipboardy z klamrą. Jeżeli nie znajdujesz w naszej ofercie takich notesów jakie spełniałyby Twoje oczekiwania, to skontaktuj się z nami, przedstaw nam swoje pomysły a my zaproponujemy sposób na ich realizację. Studio Kalendarzy to nie tylko kalendarze ale wiele więcej druków reklamowych najwyższej jakości!

Notesy reklamowe

Niejednokrotnie bardzo trudno jest znaleźć odpowiedni, unikatowy i jednocześnie elegancki upominek czy też gadżet firmowy. W większości przypadków, poszukiwania najodpowiedniejszego produktu reklamowego można śmiało zakończyć właśnie na notesach reklamowych. Na rynku upominków firmowych dostępnych jest bardzo wiele przeróżnych propozycji gadżetów ale bardzo niewiele z nich umożliwia tak wszechstronne możliwości ich indywidualizacji i personalizacji. Notesy reklamowe są szczególnie polecane tym firmom, które poszukuja całkowicie oryginalnych i niepowtarzalnych upominków szytych na miarę.

Kalendarze reklamowe

Kalendarze reklamowe, jako atrakcyjne gadżety reklamowe, w niczym nie odbiegają od notesów reklamowych. Zarówno notesy jak i kalendarze można wykonać w sposób absolutnie zindywidualizowany, nadając im dokładnie taki wygląd i wydźwięk, na jaki tylko pojawi się zapotrzebowanie. Kalendarze reklamowe najlepiej jest zamawiać w okresie, który nie przypada na szczyt sezonu, gdyż w kulminacyjnym momencie sezonu, możliwe jest, że konieczne będzie długie oczekiwanie na ich realizację. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kalendarzy reklamowych.