Notesy na indywidualne zamówienie

Notesy na zamówienie - Katalog

PRZYKŁADOWE NOTESY INDYWIDUALNE:

Notatniki reklamowe z logo firmy na zamówienie

Notesy z białej ekoskóry z tłoczeniem i gumkami

Notesy wykonane na indywidualne zamówienie

Notes z okładką z mikrofali z indywidualnym wykrojnikiem loga

Notatniki Z Nadrukiem Z Logo

Notesy z okleiną z nadrukiem

Notesy reklamowe z indywidualnym nadrukiem

Indywidualne notesy spiralowane

Specjalnie dla bardziej wymagających Klientów oferujemy wykonanie indywidualnych notesów książkowych. Korzystając z naszej oferty, mają Państwo możliwość zamówienia eleganckich notesów książkowych, które zostaną wykonane zgodnie z Państwa życzeniem. Składając zamówienie na autorskie notesy reklamowe, mają Państwo możliwość wyboru rodzaju materiałów i półproduktów, które zostaną użyte w trakcie ich produkcji. Notesy realizowane na specjalne zamówienie mogą mieć indywidualnie wykonane następujące elementy:

Indywidualne okładki notesów

Okładki Państwa notesów mogą zostać wykonane z oklein skóropodobnych w przeróżnych kolorach, o różnych rodzajach faktur. Okładki wykonane z wykorzystaniem oklein poliuretanowych (skóropodobne) mogą być wykonane z jednego rodzaju okleiny oraz z efektownie połączonych ze sobą dwóch lub więcej wzajemnie uzupełniających się typów.
Poza okleinami przypominającymi skórę, oferujemy również notesy książkowe z okładkami z okleiną drukowaną. Takie okleiny umożliwiają umieszczenie grafiki reklamowej na całej powierzchni okładki, która wykonywana jest w oparciu o indywidualny, autorski projekt.

Indywidualne bloki notesów

Notesy reklamowe każdego typu, które znajdują się w naszej ofercie, w opcji indywidualnej mogą mieć również indywidualne wnętrza. Bloki notesów wykonujemy z wykorzystaniem papierów wybranych przez Klientów, a całość zadrukowujemy indywidualnym projektem. Bloki mogą być szyto-klejone, klejone oraz spiralowane wraz z okładką.

Zamknięcia notesów

Oferujemy również kilka wariantów zamknięć do notesów indywidualnych. Najpopularniejszą opcją zamykania jest zamknięcie na gumkę, która bardzo często zamawiana jest wraz z gumką na długopis, przymocowywaną z boku notesu. Innymi wariantami zamknięć są zamknięcie na zatrzask lub na magnes, które montowane są z wykorzystaniem efektownej klapki.

Dodatki i znakowanie

Każdy indywidualnie zamawiany notes może zostać wzbogacony efektownymi dodatkami i znakowaniem okładki. Wśród dodatków znajdują się takie propozycje jak długopisy z logo, tasiemki do zaznaczania stron, wyklejki i wklejki/wkładki reklamowo-informacyjne. W ramach znakowania możliwe jest nadrukowanie logo na okładce, lub wytłoczenie go „na sucho” lub z folią.

Wyceny przygotowujemy indywidualnie - prosimy o kontakt