Wyjątkowe kalendarze i notesy firmowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą obszerną oferta na wyjątkowe gadżety firmowe! W naszej ofercie znajdziecie funkcjonalne i eleganckie produkty, które w efektowny sposób możemy dostosować do Waszych potrzeb. Kalendarze? Notesy? Wszystko to znajdziesz u nas w wielu wariantach - zapraszamy!

Kalendarze i notesy reklamowe dla firm

Studio Kalendarzy – nie tylko kalendarze

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Przy każdym projekcie kierujemy się sugestiami i wskazówkami Klienta dbając o każdy szczegół projektu. Dzięki dobrej współpracy na linii Studio – Klient, tworzymy druki najwyższej jakości, które w pełni spełniają oczekiwania Klientów.

Realizujemy zlecenia na kalendarze reklamowe oraz firmowe każdego typu! W wachlarzu ofertowym, proponujemy między innymi: kalendarze książkowe, kalendarze trójdzielne, kalendarze plakatowe oraz kalendarze biurkowe. Wśród kalendarzy z indywidualną reklamą Klienta, oferujemy zarówno kalendarze z gotowej kolekcji wzorów oraz projektujemy indywidualne projekty całych kalendarzy.

Notesy reklamowe, które produkujemy specjalnie dla Państwa, charakteryzują się bardzo wysoką jakością i oryginalnością. Realizujemy zlecenia zarówno na umieszczanie reklam na gotowych wzorach notesów, jak i projektowanie indywidualnych projektów notesów reklamowych według wytycznych Klienta.

O naszych produktach

Kalendarze na biurko 2020

Kalendarze na biurko zaliczają się do najbardziej rozpowszechnionych kalendarzy firmowych. Atrakcyjna cena oraz szeroki wachlarz możliwości dostosowania ich do indywidualnych potrzeb sprawiają, że kalendarze te są niezwykle skuteczną formą promocji.

Kalendarze plakatowe listwowane 2020 – B1, A1

Kalendarze plakatowe świetnie sprawdzają się jako nośnik reklamy dla każdej firmy. Poznaj możliwości jakie łączą się z zamówieniem tych wyjątkowo dużych kalendarzy z ogromnym potencjałem!

Kalendarze reklamowe 2019

Najnowsza kolekcja kalendarzy reklamowych na rok 2019 już dostępna! Sprawdź jak bardzo atrakcyjne kalendarze możesz zapewnić swojej firmie na najbliższy rok!

Kalendarze książkowe na zamówienie czy gotowe?

Wybierając kalendarze książkowe warto zastanowić się nad tym, z jakiego rodzaju oferty skorzystać. Ogólnie rzecz ujmując wybór sprowadza się do kalendarzy gotowych lub powstających na zamówienie.

Druk cyfrowy a kalendarze reklamowe

W produkcji kalendarzy reklamowych coraz częściej stosuje się technologię druku cyfrowego, która niejednokrotnie stanowi bardzo dobre uzupełnienie druku offsetowego. Dzięki łączeniu tych technik, a w pewnych przypadkach zdaniu się wyłącznie na druk cyfrowy, indywidualne kalendarze reklamowe stają się bardziej atrakcyjne cenowo.

Kalendarze książkowe i formy reklamy

Kalendarze książkowe mogą być poddawane bardzo wielu formom dostosowywania ich do potrzeb zamawiających je firm. Zamawiający może mieć całkiem duży wpływ na to jak będzie wyglądała okładka oraz w jaki sposób będzie urozmaicone wnętrze kalendarzy w przypadku kalendarzy gotowych oraz niemal nieograniczone możliwości wpływania na kalendarze książkowe z oferty kalendarzy indywidualnych. Zapraszamy do poznania szczegółów.

Kalendarze książkowe z nowej oferty

Kalendarze książkowe to jedne z ciekawszych aspektów naszej oferty. Zobacz co zespół StudioKalenarzy.pl przygotował dla Ciebie tego roku.

Kalendarze i notesy jako idealny nośnik reklamy

Jak powszechnie wiadomo, posiadanie własnych gadżetów reklamowych może bardzo dobrze zadziałać w kontekście zwiększenia rozpoznawalności marki, co przełożyć się może na zwiększenie grona nowych klientów. W trakcie doboru odpowiedniego gadżetu dla własnych celów, wybór bardzo często pada właśnie na kalendarze lub notesy. Dlaczego te nośniki reklamy są aż tak popularne?

Jakie notesy reklamowe będą najlepsze?

Notesy reklamowe są bardzo dobrym nośnikiem reklamy. Mogą one być wykonane na wiele różnych sposobów, co potrafi spowodować zawrót głowy. Jakie notatniki będą najlepsze dla Twoich potrzeb? Zapraszamy do poznania oferowanych rodzajów naszych notesów wraz z krótkimi ich opisami.

Książkowe notesy reklamowe – prestiż i elegancja

Notesy książkowe są bardzo poszukiwaną odmianą notesów reklamowych, cenioną za prestiżowy charakter i elegancki, niebanalny wygląd. Notesy książkowe realizujemy w pełni indywidualnie!

Kalendarze trójdzielne indywidualne | Producent

Kalendarze trójdzielne są bardzo dobrym nośnikiem reklamy, które wraz z dopracowanym, indywidualnym projektem graficznym potrafią stać się najcenniejszymi gadżetami reklamowymi w firmie.

Kalendarze w reklamie

Kalendarze, które mają służyć jako firmowa reklamówka, najczęściej i najchętniej zamawiane są w wersjach najbardziej podstawowych, które znane są Klientom już od wielu lat. Najpopularniejszymi z nich są niezmiennie kalendarze książkowe, trójdzielne oraz biurkowe.

Notesy reklamowe w wersji ze spiralą

Notesy spiralowane są bardzo popularnym odłamem notesów reklamowych, które przy odrobinie fantazji mogą stać się nieocenionym gadżetem Waszej firmy. Notesy na spirali łączą w sobie prostotę, elegancki wygląd i niewygórowaną cenę.

Tanie i efektowne notesy reklamowe

Bloczki reklamowe to szczególny rodzaj notesów reklamowych, który łączy w sobie praktyczność, efektowną reklamę oraz bardzo atrakcyjną cenę. Bloczki reklamowe oferujemy w opcjach z pełnokolorową okładką lub bez, w kilku wariantach objętościowych i rozmiarowych.

Ekologiczne notesy reklamowe

Notesy reklamowe w wersji ekologicznej są świetną propozycją dla tych, którym losy środowiska nie są obojętne. Efektowne wykonanie i łączenie notesów w komplety z długopisami lub zestawami karteczek samoprzylepnych, to świetny gadżet dla Twojej firmy.

Notesy reklamowe – indywidualizacja – Okładka

Notesy reklamowe mogą powstawać z najróżniejszymi okładkami, które wykonywane są z najróżniejszych materiałów. W naszej ofercie znajdują się zarówno notesy z okładkami drukowanymi, jak i okładkami powstającymi z wykorzystaniem materiałów skóropodobnych.