Zaproszenia ślubne

Z ogromną radością pragniemy zaprezentować Państwu zupełnie inny odłam naszej oferty, na którą składają się niezwykle eleganckie i efektowne zaproszenia okolicznościowe, wykonywane w ramach marki COMFORE. Na wspomnianą ofertę składają się zarówno zaproszenia ślubne, jak i zaproszeni ana rocznicę ślubu oraz pozostała część wyrobów papeterii ślubnej, stanowiących idealne uzupełnienie do każdego z oferowanych przez nas wzorów zaproszeń.

Oryginalne zaproszenia ślubne w nietypowych wzorach

Najbardziej popularną częścią oferty COMFORE są zaproszenia ślubne, których szeroka, urozmaicona paleta wzorów sprawia, że każdy może odnaleźć u nas wymarzone zaproszenia na swój ślub. Tym co szczególnie wyróżnia zaproszenia naszego autorstwa, to niesamowicie unikatowa forma, elegancja i perfekcyjne wykonanie, które w połączeniu z możliwością nieodpłatnej, pełnej personalizacji umożliwia naszym Klientom zamówienie zaproszeń idealnie „skrojonych” pod własne wymagania i potrzeby.

Zaproszenia Ślubne - Retro Style - COMFORE

Opracowując nasze oryginalne zaproszenia ślubne staramy się nieustannie podążać za aktualnymi trendami związanymi z branżą ślubną. W efekcie tego, nasi Klienci mogą swobodnie przebierać w najbardziej trendy stylach, dopasowując do nich każdy z niezbędnych na ślubie i weselu produkt papeterii ślubnej, wśród których największą popularnością cieszą się:

  • winietki na stoły weselne

  • zawieszki na butelki

  • plany stołów weselnych

  • księgi gości

Wszystkie wymienione wyżej, jak i wiele innych wyrobów papeterii ślubnej, wykonujemy w ujednoliconym stylu z wybranymi przez naszych Klientów zaproszeniami ślubnymi, tak aby tworzyły one bajecznie efektowne i eleganckie komplety papeterii, pełniące poza swoją główną rolą, również i funkcje ozdobne.

Zaproszenia ślubne z funkcjonalnymi wkładkami

Oryginalne zaproszenia ślubne naszego autorstwa można ponadto wzbogacić niezwykle praktycznymi dodatkami, do których zaliczają się dodatkowe wkładki. Wkładki okazują się być bardzo pomocne w momencie, gdy naszym Klientom zależy na utrzymaniu eleganckiego, schludnego wyglądu zamawianych zaproszeń, lecz jednocześnie pragną przekazać zapraszanych gościom większą porcję informacji związaną ze ślubem i weselem. Na wkładkach najczęściej zamieszczają więc informacje o preferowanych prezentach, mapkę dojazdu, czy też informację o zapewnieniu noclegu, które to informacje skompresowane wraz z główną treścią zaproszenia powodowałyby poczucie przeładowania.

Pełna personalizacja zaproszeń ślubnych

Bardzo istotną cechą naszych zaproszeń ślubnych jest możliwość ich pełnej, niemal niczym nieograniczonej personalizacji i indywidualizacji. Ogólnie rzecz ujmując sprowadza się ona do możliwości wprowadzania dowolnych treści głównych w zaproszeniach, określania kolorystyki druku, rodzaju papieru z jakiego mają powstać zamawiane zaproszenia, czy też jakiego rodzaju dodatki mają im towarzyszyć. Personalizowane zaproszenia ślubne umożliwiają również uzupełnienie treści za naszym pośrednictwem imionami zapraszanych gości, co dodatkowo podkreśla elegancki i unikatowy charakter każdego zaproszenia z naszej kolekcji.

Zaproszenia Ślubne - Romantyczne Maki - COMFORE

Personalizacja dotyczy wszelkich aspektów związanych z zaproszeniami ślubnymi, w tym również i kopert. Znaczą część kopert, co nie tyczy tych najbardziej podstawowych, możemy na życzenie Klienta zaadresować do każdego z gości, co nie tylko będzie elegancko wyglądało, lecz również pozwoli zaoszczędzić czas Parze Młodej.

Zaproszenia ślubne we wszelkich formach i wariantach

W ramach naszej oferty na zaproszenia ślubne, mają Państwo niebywale szeroki wybór nie tylko wzorów i stylu zaproszeń, lecz również sposób ich wykonania. Oferujemy wszelkiego rodzaju zaproszenia ślubne, zarówno kwadratowe jak i prostokątne, jednokartkowe, czy też otwierane, a wszystko to specjalnie z myślą o idealnym dopasowaniu naszej oferty do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Zaproszenia Ślubne - Simple Elegant - COMFORE

Wśród zaproszeń otwieranych znajdują się również i takie, które posiadają specjalne kieszonki przeznaczone na wkładki z dodatkowymi treściami. W ramach uzupełnienia naszej oferty, jak również możliwości wyboru naszym Klientom, oferujemy również eleganckie, ręcznie robione koperty, które wykonywane są z tego samego papieru (o mniejszej gramaturze) co zaproszenia i dodatkowo uatrakcyjniane są elegancką, spójną z całością grafiką.

Zaproszenia ślubne z pięknymi złoceniami

W celu jeszcze większego uatrakcyjnienia naszej oferty na zaproszenia ślubne, stworzyliśmy również unikatową kolekcję wzorów z eleganckimi złoceniami. Złocenia to najnowszy trend w papeterii ślubnej, który pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów zarówno na standardowych papierach kredowych, jak również na bardziej wyszukanych papierach barwionych w masie.

Złoceniu mogą zostać poddane przede wszystkim teksty oraz niektóre grafiki, z wyłączeniem zdjęć. Z racji tego, że złocenie wykonujemy w zupełnie innej technice niż hot stamp, ta forma uszlachetnienia nie generuje aż tak wielkich kosztów i umożliwia wykonanie złoceń nawet na personalizowanych wyrobach papeterii ślubnej.

Zaproszenia na rocznicę ślubu

Oferta COMFORE obejmuje również zaproszenia, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o celebracji okrągłych rocznic ślubu. Nasze zaproszenia na rocznicę ślubu, to jedyne w swoim rodzaju, w pełni personalizowane wyroby papeterii okolicznościowej, które możemy dostosowywać do każdej interesującej naszych Klientów rocznicy.

Zaproszenia na rocznicę ślubu - Gracja - COMFORE-01

Szeroka kolekcja wzorów sprawia, że nasze zaproszenia na rocznice ślubu stały się jednymi z bardziej cenionych pośród konkurencyjnych ofert! Do wykonywania wzorów zaproszeń z tej części oferty służą nam wyjątkowe, niezwykle eleganckie papiery ozdobne oraz pomysłowe, jedyne w swoim rodzaju, autorskie projekty nadające każdemu zaproszeniu odpowiedniego wyglądu i stylu.

Zaproszenia na rocznicę ślubu - Simple - COMFORE-01

Wszystkie zaproszenia na rocznicę ślubu możemy wykonać również w takiej formie i z takich samych materiałów co zaproszenia ślubne, jak również wzbogacić je o te same dodatki. Nie bez znaczenia jest również fakt, że do każdego zaproszenia możliwe jest domówienie różnorakich produktów towarzyszących, jak winietki, czy też menu weselne, znanych z oferty zaproszeń ślubnych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą!